Laster Naug & Venner...

Jobber


+ Last flere

Om oss



I Naug & Venner tror vi på langsiktig merkevarebygging.

Vi tror magien ligger i kreative løsninger basert på grundig innsikt og fundamenterte strategier. Vi tror fortsatt de gode historiene vil vinne hos publikum. Forskjellen er bare at det i dag finnes så mange flere måter å fortelle historiene på.

Fakta om Naug & Venner: Reklamebyrået ble startet i 2015 som en konsekvens av nedleggelsen av WPP-byrået Bates, med Thorbjørn Naug og Morten Kjærnes som de største aksjonærene. Byrået har hatt en stabil utvikling, og betjener i dag store norske reklamekjøpere som Joh. Johansson Kaffe med blant annet kaffemerkene ALI Kaffe og Evergood, BMW, MINI, Bavaria, TVNorge, Universitetet i Oslo, Norges Handikapforbund og Coop medlem. Kundene betjenes av tre kreative team, og ressurser innen teknisk og digital produksjon. Naug & Venner har nylig innledet et strategisk samarbeid med marketingbyrået Amidays, for å kunne tilby datadreven annonsering og rådgivning tett integrert med det kreative produktet. I tillegg etablerer byrået også et eget rådgivingsselskap fra 1.mars 2018, Naug & Rådgiverne, som vil tilby rådgiving innen strategi, merkevarekonsepter, innsikt og trendanalyser.


Ansatte


Christian GottschalkByråleder

+47 990 98 527
christian@naug.no

Anne Røøk JakobsenMac-designer

+47 907 88 098
anne@naug.no

 

Anneli HoleArt Director

+47 416 055 70
anneli@naug.no

 

Glen KolvaMac Designer

+47 97 19 43 36
glen.kolva@naug.no

 

Janne Raaen MelandProsjektkonsulent

+47 41 43 26 41
janne@naug.no

 

Lasse BreivoldProsjektkonsulent

+47 90 91 24 17
lasse@naug.no

 

Pawel BilasGrafisk Designer

+47 915 98 912
pawel@naug.no

 

Morten KjærnesRådgiver

+47 90 16 60 30
morten@naug.no

 

Christian Hovda HusanArt Director

+47 951 58 334
christian.husan@naug.no

 

Ida MyhreProsjektleder

+47 92 86 53 81
ida@naug.no

 

Thorbjørn NaugArt Director

+47 91 68 62 62
thorbjorn.naug@naug.no

 

Martine Helene FlatlieKreativ leder / Tekstforfatter

+47 974 90 875
martine.flatlie@naug.no

 

Asbjørn Kessel BrandsnesTekstforfatter

+47 41 42 35 99
asbjorn@naug.no

 

Tanja ReineFreelance Tekstforfatter

+47 916 39 429
tanja@tekstavtanja.no

 

Helge Onsum Styreleder

+47 90 59 40 44
helge@naug.no

 

Cathrine MoksnesNAUG & RÅDGIVERNE
Daglig leder / Senior rådgiver
+47 488 96 670
cathrine@naug.no

 

Naug & Venner sine samarbeidspartnere


Amidays Naug & Venner har et strategisk samarbeid med marketingbyrået Amidays, for å kunne tilby datadreven annonsering og rådgivning tett integrert med det kreative produktet. Amidays har ekspertise innen teknologi og markedskommunikasjon og gjør kompleks digital markedsføring enklere. USP Innovation handler om å forløse kraft! Vi tilbyr et godt verktøy for strategiske prosesser på en måte som gjør at dere kan benytte det kontinuerlig i deres egen organisasjon. Det innebærer ikke bare at vi fasiliterer strategiprosessene, men at dere får full tilgang til modellene og tankene bak. USP INNOVATION v/ Roy Erik Hansen, 97570020

Kontakt oss


Rådhusgata 23B
N-0158 Oslo
24 07 60 05
Send epost

 

 

Kart