Laster Naug & Venner...

Jobber


+ Last flere

Om oss



I Naug & Venner tror vi på langsiktig merkevarebygging.

Vi tror magien ligger i kreative løsninger basert på grundig innsikt og fundamenterte strategier, uavhengig av kommunikasjonskanaler. Vi tror fortsatt de gode historiene vil vinne hos publikum. Forskjellen er bare at det i dag finnes så mange flere måter å fortelle historiene på.

Naug & Venner AS ble startet 1. februar 2015 i kjølevannet av at verdens største kommunikasjonskonsern, britiske WPP, trakk seg ut av Bates og det norske reklamemarkedet.

Ansatte


 

 

Alf Gunnar Nilsen

Daglig leder/rådgiver

Tel: +47 90 29 01 17
alfgunnar.nilsen@naug.no

Anette Mohn

Art Director

Tel +47 98257625
anette@naug.no

Anne Røøk Jakobsen

Mac-designer

Tel +47 907 88 098
anne@naug.no

Anneli Hole

Art Director

Mob: +47 41605570
anneli@naug.no

Monika Kongshaug

Tekstforfatter

+47 45 41 40 25
monika@naug.no

Glen Kolva

Mac Designer

Tel: +47 97 19 43 36
glen.kolva@naug.no

Janne Raaen Meland

Prosjektkonsulent

Tel: +47 41 43 26 41
janne@naug.no

Kariann Langeland

Junior Tekstforfatter

Tel: +47 98 45 88 69
kariann@naug.no

Lasse Breivold

Prosjektkonsulent

Tel: +47 90 91 24 17
lasse@naug.no

Pawel Bilas

Grafisk Designer

+47 915 98 912
pawel@naug.no

Morten Kjærnes

Rådgiver

Tel: +47 90 16 60 30
morten@naug.no

Martine Skjekkeland

Junior AD

Tel: +47 45 22 70 57
martine@naug.no

Marianne Sørlie

Prosjektleder

Tel: +47 41 47 36 47
marianne@naug.no

Roy Erik Hansen

Rådgiver

Mob: +47 97570020
roy@naug.no

Silje Fjeld

Kreativ leder

Tel: +47 40 22 24 24
silje@naug.no

Thorbjørn Naug

Art Director

Tel: +47 91 68 62 62
thorbjorn.naug@naug.no

Kontakt oss


Rådhusgata 23B
N-0158 Oslo
24 07 60 05
Send epost

Rådhusgata 23B, Oslo

Rådhusgata 23b, Oslo, Norway